Domů

Ceny pro vítězné posádky seriálu závodů dračích lodí Vysočiny jsou připraveny, ještě vypískovat nápisy ... Tyto ceny vytvořil umělecký sklář Olda Šimpach ve Sklářské huti Hotelu U Hrocha

Ceny budou předané na slavnostním vyhlášení a ocenění posádek dle dosažených výsledků 22.10.2016 od 19:00 hodin v Hotelu U Hrocha ve Škrdlovicích.

 

Seriál závodů dračích lodí Vysočiny je odjetý.
Slavnostní vyhlášení a ocenění posádek dle dosažených výsledků

22.10.2016 19:00 hodin Hotel U Hrocha Škrdlovice – konferenční sál
Srdečně zveme zástupce posádek i všechny příznivce dračích lodí na tento slavnostní večírek.
Program: zahájení / debata k proběhlému seriálu DLV / projekce krátkého sestřihu z celého seriálu / zveřejnění podstatných plánovaných novinek a změn pro rok 2017 / projekce sestřihu posledního závodu Dračí lodě Velké Dářko 2016 / slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen / OHŇOSTROJ / volná zábava / OLDIES DISCO

Ceny a diplomy budou předané pouze přítomným zástupcům jednotlivých posádek, počet osob není omezený. V případě nepřítomnosti posádky od 1. do 3. místa v kategoriích FUN/Ženy/Firmy, bude cena předána dodatečně a to přihlášené posádce k jednomu z prvních dvou závodů pořádaných od Windsurfing Club Velké Dářko v roce 2017

 

Vítězné posádky naleznete v tabulce bodování seriálu závodů dračích lodí Vysočiny

 


ZIMNÍ DRAČÍ LODĚ 2016 Žďár nad Sázavou

 HLAVNÍ INFORMACE ZDE

 

9:00 porada kapitánů

9:30 slavnostní zahájení

DRAGON BOAT RACE ON ICE 2016

10:00 start první rozjížďky

16:00 ukončení závodu ICE dračích lodí
17:00 vyhlášení výsledků a předání cen závodu ICE dračích lodí
 
18:00 DRAGON ICE OLDIES PÁRTY v Party stanu U Hrocha
 

 Rozpis závodu

1) Kvalifikace

- vylosuje se pořadí posádek

- pojede se jedno kolo na čas, podle dosaženého času se seřadí posádky do závodu

- dosažený čas se nepočítá do hlavního závodu a slouží pouze k rozřazení posádek a jako tréninkové kolo

 

2) První kolo závodu

- první tým z kvalifikace pojede s druhým týmem kvalifikace, třetí se čtvrtým atd.

- měří se čas, který se započítává pro sestavení celkového pořadí 

3) První kolo závodu

- první tým z kvalifikace pojede s druhým týmem kvalifikace, třetí se čtvrtým atd.

- dojde k prohození dráhy oproti prvnímu kolu

- měří se čas, který se započítává pro sestavení celkového pořadí 

4) Vyhodnocení celkového pořadí bez rozdílu kategorie

- sečteme čas z prvního a druhého kola závodu a seřadíme posádky do celkového pořadí

 

5) Finálové jízdy

5.1) O 3. místo kategorie FUN

- čtvrtý tým kategorie FUN s třetím týmem kategorie FUN

- poražený tým získává 4. místo

- vítěz pokračuje do boje o 2. místo - finálová jízda 5.4

5.2) O 2. místo kategorie ŽENY

- třetí tým kategorie ŽENY s druhým týmem kategorie ŽENY

- poražený tým získává 3. místo

- vítěz pokračuje do boje o 1. místo - finálová jízda 5.5

5.3) O 2. místo kategorie FIRMY

- třetí tým kategorie FIRMY s druhým týmem kategorie FIRMY 

- poražený tým získává 3. místo

- vítěz pokračuje do boje o 1. místo - finálová jízda 5.6

5.4) O 2. místo kategorie FUN

- vítěz finálové jízdy 5.1 s druhým týmem kategorie FUN

- poražený tým získává 3. místo

- vítěz pokračuje do boje o 1. místo - finálová jízda 5.7

5.5) O 1. místo kategorie ŽENY

- vítěz finálové jízdy 5.2 s prvním týmem kategorie ŽENY

- poražený tým získává 2. místo

- vítězný tým získává 1. místo

5.6) O 1. místo kategorie FIRMY

- vítěz finálové jízdy 5.3 s prvním týmem kategorie FIRMY 

- poražený tým získává 2. místo

- vítězný tým získává 1. místo

5.7) O 1. místo kategorie FUN

- vítěz finálové jízdy 5.4 s prvním týmem kategorite FUN

- poražený tým získává 2. místo

- vítězný tým získává 1. místo